piątek, 21 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaKulturaDarujemy książkę "Listy z Ukrainy. Pierwsze 100 dni wojny"

Darujemy książkę „Listy z Ukrainy. Pierwsze 100 dni wojny”

Portal ua.pl proponuje wziąć udział w losowaniu trzech egzemplarzy książki «Listy z Ukrainy. Pierwsze 100 dni wojny». Jest to zbiór tekstów dwóch katolickich kapłanów z Polski, którzy posługują w Ukrainie – dominikanów Jarosława Krawca OP i Jakuba Gonciarza OP.

«Wolałbym, żeby ta książka nigdy nie powstała. Wiem, że to słaby początek wstępu do książki napisanej przez moich współbraci, ale to święta prawda. (…). Nie sądziłem jednak, że będę pisał wstęp do książki, która jest relacją z pierwszych stu dni wojny w Ukrainie. Dobrze się jednak stało, że listy naszych braci zostały zebrane w jednym miejscu. Dzięki tej książce możemy przypomnieć sobie, że wojna to nie tylko rzeczywistość wielkiej polityki, ale codzienność ludzi, którzy, okrutnie doświadczani, starają się zachować wiarę w Chrystusa», – napisał we wstępie do książki Wojciech Surówka OP.

Książka została wydana w języku polskim, więcej informacji o wydaniu można przeczytać pod linkiem.

Dla udziału w losowaniu:

  • zareaguj serduszkiem na post na fanpage’u ua.pl na Facebooku
  • oznacz w komentarzu osobę, razem z którą chciałbyś/chciałabyś przeczytać «Listy…»
  • w tym samym komentarzu dodaj tag #ListyZUkrainy

Za około dwa tygodnie metodą losowania wyznaczymy trzech zwycięzców, którym wyślemy egzemplarze książki w wersji papierowej.

Śledźcie naszą stronę i nie zapomnijcie o sprawdzaniu prywatnych wiadomości – zwrócimy się do Was z zapytaniem, na który adres wysłać książkę.

Dziękujemy Wydawnictwu «W drodze» za nadane egzemplarze książki!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES
- TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA -spot_img

Najbardziej popularne

Ostatnie komentarze